Babice: ul. Zamknięta po remoncie

Zmodernizowany został kolejny odcinek ulicy Zamkniętej w Babicach. Był to drugi etap remontu tej gminnej drogi. Roboty zostały odebrane 28 sierpnia.

Na wzmocnionej podbudowie wykonano nową nawierzchnię asfaltobetonową wraz z poboczami. Naprawa ok. 60-metrowego odcinka drogi kosztowała prawie 80 tys. zł. Inwestycja została sfinansowana głównie z funduszu sołeckiego Babic. Protokół odbioru robót został podpisany przez wójta Mirosława Smolarka 28 sierpnia.

Na przełomie ubiegłego i bieżącego roku przebudowany został pierwszy odcinek ulicy Zamkniętej. Tamto zadanie, o wartości prawie 90 tys. zł, zostało również w większości sfinansowane ze środków sołeckich. Modernizację ulicy Zamkniętej podzielono na etapy, aby dostosować zakres prac do przeznaczonych na to zadanie środków, którymi dysponuje sołectwo.