Babice: ul. Zamknięta po remoncie

Babice: ul. Zamknięta po remoncie Poniedziałek, 28 sierpnia 2023 Zmodernizowany został kolejny odcinek ulicy Zamkniętej w Babicach. Był to drugi etap remontu tej gminnej drogi. Roboty zostały odebrane 28 sierpnia.

Piknik integracyjny w Babicach

Piknik integracyjny w Babicach Piątek, 30 czerwca 2023 Stowarzyszenie „Bratnich Serc” 29 czerwca zaprosiło do wspólnej zabawy mieszkańców Babic i samorządowców. Na pikniku integracyjnym gościły zastępca wójta Halina Musiał i sołtys Gabriela Buchała.

Babice: modernizacja odcinka ul. Zamkniętej

Babice: modernizacja odcinka ul. Zamkniętej Czwartek, 2 marca 2023 2 marca została odebrana inwestycja polegająca na przebudowaniu odcinka ulicy Zamkniętej w Babicach. Zadanie o wartości prawie 90 tys. zł zostało w większości sfinansowane ze środków sołeckich.

Mali kolędnicy w Babicach

Mali kolędnicy w Babicach Sobota, 10 grudnia 2022 W Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym 9 grudnia pod hasłem "Święta, Święta – czas kolędowania" przez Niepubliczne Przedszkole "Smyk" w Babicach zaśpiewały dzieci z dziewięciu placówek działających w gminie Oświęcim.

Babice: uroczystość z okazji zakończenia prac budowlanych w szkole

Babice: uroczystość z okazji zakończenia prac budowlanych w szkole Środa, 7 grudnia 2022 Nadbudowę szkolnego budynku w Babicach zakończono przed kilkoma tygodniami. 6 grudnia uczniowie i nauczyciele zaprosili licznych gości na akademię z tej okazji.

Nadbudowa szkoły w Babicach – zakończono prace budowlane

Nadbudowa szkoły w Babicach – zakończono prace budowlane Czwartek, 27 października 2022 Roboty związane z budową drugiego piętra szkoły w Babicach dobiegły końca. Rozpoczęta zeszłego lata inwestycja objęła nadbudowę szkolnego budynku, jego termomodernizację wraz salą gimnastyczną oraz przebudowę dziedzińca sąsiadującego z boiskami.

Babice – wyremontowane drogi przy szkole

Babice – wyremontowane drogi przy szkole Wtorek, 17 maja 2022 Dobiegł końca remont odcinków ulic Soleniec i Różanej. Inwestycja kosztowała ponad milion złotych i została sfinansowana z uzyskanych przez gminę Oświęcim środków unijnych.

Babice: ulica Ogrodowa przebudowana

Babice: ulica Ogrodowa przebudowana Czwartek, 12 maja 2022 Przebudowa gminnej drogi w Babicach, ulicy Ogrodowej, to kolejna inwestycja zrealizowana tej wiosny.

Babice: ul. Greglów przebudowana

Babice: ul. Greglów przebudowana Środa, 24 listopada 2021 Ponad 600-metrowy odcinek drogi powiatowej – ul. Greglów w Babicach – został zmodernizowany. Roboty zostały odebrane 24 listopada.

Zebranie wiejskie, 16 września 2021

Zebranie wiejskie, 16 września 2021 Poniedziałek, 11 października 2021 Sprawozdanie z zebrania wiejskiego 16 września br.
Zawiera m.in. informacje o decyzjach ws. funduszu sołeckiego, o najważniejszych dyskutowanych sprawach i zgłoszonych przez uczestników wnioskach.

archiwum wiadomości