Utrudnienia w ruchu: Babice, przejazd na ul. Grunwaldzkiej

Utrudnienia w ruchu: Babice, przejazd na ul. Grunwaldzkiej Poniedziałek, 4 lipca 2022 W dniach 6-15 lipca br. przejazd kolejowy na ul. Grunwaldzkiej i fragment ulicy Grunwaldzkiej w Babicach w rejonie przejazdu będzie całkowicie zamknięty.

Festyn na koniec wakacji w Babicach – zaproszenie

Festyn na koniec wakacji w Babicach – zaproszenie Wtorek, 20 sierpnia 2019 Rada Sołecka oraz Sołtys Babic zapraszają na Festyn na Koniec Wakacji. 24 sierpnia od godz. 17.00 czekają atrakcje dla dzieci i dorosłych. Przydadzą się wygodne buty, bo będą tańce!

Odbiór inwestycji w Brzezince i Babicach

Odbiór inwestycji w Brzezince i Babicach Poniedziałek, 18 lipca 2016 Budowa chodnika w Brzezince została ukończona w pierwszej połowie lipca, natomiast modernizację ulicy Starowiślnej w Babicach sfinalizowano jeszcze w czerwcu. Odbioru realizowanych od maja inwestycji dokonała 18 lipca komisja z wójtem Gminy Oświęcim Albertem Bartoszem.

Babice - Zebranie Wiejskie

Babice - Zebranie Wiejskie Wtorek, 24 lutego 2015

Zaproszenie na zebranie wiejskie ...

Babice - Zebranie Wiejskie Wyborcze

Babice - Zebranie Wiejskie Wyborcze Wtorek, 13 stycznia 2015

Zaproszenie na zebranie wiejskie wyborcze ...

Babice - Zebranie Wiejskie

Babice - Zebranie Wiejskie Czwartek, 20 lutego 2014

Zaproszenie na zebranie wiejskie ...

Babice - Szkoła w Babicach współpracuje z Uniwersytetem Pedagogicznym

Babice - Szkoła w Babicach współpracuje z Uniwersytetem Pedagogicznym Środa, 10 kwietnia 2013

Szkoła Podstawowa w Babicach podpisała porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie. Na mocy umowy, gminnej placówce nadano status tzw. szkoły ćwiczeń krakowskiej uczelni. A to oznacza, że niektóre lekcje dla uczniów poprowadzą wykładowcy uniwersyteccy ...